Hotel Wolski i Zamek w Przegorzałach to dwa obiekty na Wzgórzu Zamkowym, które wspólnie tworzą urozmaiconą ofertę gastronomiczną. Dzięki temu goście hotelu Wolskiego mają do wyboru kilka miejsc o zupełnie różnym charakterze, które mogą wybrać w zależności od potrzeb i nastroju.

Goście mogą skorzystać z restauracji w hotelu Wolskim (śniadania), restauracji w zabytkowej Baszcie (a la carte) oraz widokowych tarasów zamkowych (bar i kawiarnia), które znajdują się tuż obok hotelu Wolskiego.

Nasze propozycje menu są dostosowane do smaków gości i miejsca, w którym je podajemy oraz bazują na naszym 30. letnim doświadczeniu w gastronomii.

Restauracja
Hotel Wolski

W restauracji hotelu Wolskiego serwujemy urozmaicone śniadania dla gości oraz organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Restauracja znajduje się na dwóch poziomach. Na poziomie dolnym znajduje się również kameralny taras otoczony lasem.

Zapraszamy!

Restauracja Baszta

Znajduje się zaledwie 150 m od hotelu Wolskiego i serwuje dania a la carte. W Baszcie w ciszy i spokoju od miejskiego zgiełku wypijesz aromatyczną kawę, zjesz pyszną tartę lub zamówisz smaczny obiad.

Tarasy i arkady
Zamek

Tuż obok hotelu Wolskiego znajduje się Zamek w Przegorzałach, w którym są rozległe tarasy i arkady z magicznym widokiem na Wisłę, pasmo gór Beskidów i Klasztor Kamedułów. To ulubione miejsce dla wielu gości, którzy doceniają piękne widoki i możliwość relaksu przy kawie i smacznym deserze.

Zapraszamy!

Restauracja Zamek

Nowa restauracja w Zamku w Przegorzałach zostanie otwarta wiosną 2022. Po renowacji restauracja będzie miała około 500 m2 powierzchni, na dwóch poziomach (górny i dolny). Integralną częścią restauracji będą tarasy i arkady widokowe.

Zapraszamy do kontaktu

REZERWACJA STOLIKA, ORGANIZACJA IMPREZY RODZINNEJ lub SPOTKANIA BIZNESOWEGO

Hotel Wolski

Jodłowa 13
30-251 Kraków