Hotel Wolski położony jest w sercu Lasu Wolskiego, dzięki czemu goście mają ciszę spokój i są w otoczeniu natury. To miejsce, które jest tak blisko centrum Krakowa, a jednocześnie otoczone pięknym lasem przyciąga gości, którzy szukają nieoczywistych miejsc dających im przestrzeń, swobodę i spokój.

W obiekcie jest 85 pokoi (190 miejsc noclegowych), dwu i trzyosobowych oraz pokoje typu studio. Wszystkie pokoje są przestronne (24 mkw), z widokiem na las lub dziedziniec, a pokoje typu studio mają osobne wejście. 37 pokoi jest po remoncie (Superior Light/ Dark), kolejne 10 pokoi jest w trakcie remontu (planowane zakończenie prac koniec stycznia 2022).

Dla naszych Gości

Zapraszamy
serdecznie

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00

Śniadanie
NA DOBRY POCZĄTEK

Codziennie:
od 7:00 do 10:00

Restauracja
Baszta

Otwarta codziennie:
od 12:00 do 21:00

Parking
hotelowy

Bezpłatnie
dla naszych Gości

Pupile
są mile widziane

Opłata:
30-40 zł / doba
W PAKIECIE BEZPŁATNIE

Pobyt z pupilem

W Hotelu Wolskim pobyt spędzisz ze swoim zwierzakiem - bezpłatnie!

Na Ciebie i Twojego milusińskiego będzie czekał przygotowany pokój: kocyk, miska i smakołyk.

O planowanym przyjeździe z czworonogiem poinformuj wcześniej recepcję Hotelu.

Restauracja
Hotel Wolski

W restauracji hotelu Wolskiego serwujemy urozmaicone śniadania oraz organizujemy przyjęcia i spotkania. Restauracja znajduje się na dwóch poziomach. Na poziomie dolnym znajduje się również kameralny taras otoczony lasem.

Aktualne oferty

Oferty specjalne dla rodzin, par i przyjaciół
Baza wypadowa do zwiedzania

Atrakcje w okolicy

Baza wypadowa do zwiedzania

Satelitarne położenie hotelu Wolskiego na Wzgórzu Zamkowym daje możliwość łatwego dojazdu samochodem do centrum Krakowa, jak i znanych miejscowości, takich jak Wieliczka, Oświęcim, Zakopane. To również miejsce otoczone znanymi atrakcjami (Ogród Zoologiczny, Klasztor Kamedułów, kopiec Tadeusza Kościuszki), do których można się dostać pieszo lub rowerem.

Hotel Wolski

Jodłowa 13
30-251 Kraków