Restauracja U Ziyada

Restauracja U Ziyada Kraków

Zamek w Przegorzałach - Restauracja "U Ziyada" to synonim dobrego gustu, smaku i prestiżu. Słynie ona z tradycji eleganckich przyjęć i bankietów organizowanych tu od dwóch dekad. Przestronne i eleganckie wnętrza, wyremontowanych gruntownie w 2010 roku sal restauracyjnych,  zadawalają  najwybredniejsze gusta.

W bogatej ofercie menu obok specjalności polskich i europejskich jest także kilka elementów kuchni kurdyjskiej.

Dania  są serwowane  w  dwóch  salach restauracyjnych, a w sezonie letnim również na unikalnych tarasach widokowych, na świeżym powietrzu.

Zamek jest malowniczo położony na stromym, wapiennym wzgórzu pośród zieleni Lasu Wolskiego. To najatrakcyjniejsze miejsce widokowe w Krakowie, skąd rozpościera się monumentalna panorama na dolinę Wisły i Tatry.

Romantyczna  atmosfera  i  miła  obsługa  sprawiają,  że jest  to  miejsce chętnie wybierane na wesele, zaręczyny i walentynkowe spotkania. Stylizacja wnętrz i kolorystyka tworzą niepowtarzalny klimat, który wraz z tarasami, pięknymi widokami i dobrą kuchnią przyciąga krakowian, znanych aktorów, polityków i biznesmenów.

Zamek w Przegorzałach - Restauracja "U Ziyada"

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 731 642 416
rezerwacja@hotelwolski.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat